دانلود اپلیکشن می‌بی‌نیم

دانلود

مایکروسافت پیکس (Microsoft Pix)

۷۱۱ نمایش
منتشر شده در: دو سال پیش

دارندگان گوشی‌های آیفون از دوربین‌های خوب این گوشی‌ها معمولا راضی بوده‌اند، مگر زمانی که خواسته‌اند در شب و یا از یک سوژه متحرک عکس بگیرند.
شرکت مایکروسافت با هدف "به جای آنکه برای ثبت لحظه‌هایتان به مشقت بیفتید، بتوانید از آن لذت ببرید." نرم افزار عکاسی مایکروسافت که Microsoft Pix نام دارد را روانه بازارهای نرم افزاری کرده است. این اپلیکیشن در واقع به صورت غیر مستقیم طعنه‌ای را به ضعیف بودن عملکرد دوربین‌های آیفون برای عکاسی در شب وارد کرد و به کاربران یادآور شد که اگر با عکاسی در شب با دستگاه آیفونتان مشکل دارید مایکروسافت پیکس می‌تواند گزینه مناسبی برای شما باشد.
این برنامه عکاسی به مانند سایر اپلیکیشن‌های منتشر شده در این حوزه پس از نصب از شما اجازه دسترسی به دوربین، میکروفون دوربین و گالری عکس‌هایتان را از شما می‌خواهد، اما نگران نباشید چراکه این برنامه به صورت کاملا امن و توسط یک کمپانی با سابقه در اختیار شما قرار گرفته است و شما دغدغه‌ای در خصوص انتشار یا مشاهده شدن عکس‌هایتان نخواهید داشت.
در این نرم افزار که گفته می‌شود در توسعه آن از هوش مصنوعی استفاده شده است، به شما کمک می‌کند تا بتوانید از میان عکس‌های گرفته شده با گوشی هوشمندتان، بهترین عکس را انتخاب کنید.
شما همچنین می‌توانید عکس‌های گرفته شده خود را داخل قاب‌های بامزه ویرایش کنید و یا با حفظ زاویه کادر خود تصویر داخل آن را هرچند درجه که بخواهید بچرخانید.
در عکس برداری از افراد نیز شما با استفاده از Microsoft Pix می‌توانید صورت افراد را ادیت کنید، این کار به گونه‌ای صورت می‌گیرد که برنامه به صورت هوشمند صورت اشخاص حاضر در عکس را تشخیص داده و آن را به اندازه‌ای که شما بخواهید ویرایش کند.
این نرم افزار خود به خود از چند ثانیه پیش از فشردن دکمه عکاسی تا چند ثانیه بعد آن عکس‌های پشت سرهم می‌گیرد و از بین آن‌ها به صورت اتوماتیک و خودکار بهترین عکس را انتخاب و به شما نمایش می‌دهد.
شما با این برنامه میتوانید از قابلیت عکسبرداری زنده (Live Photo)، هم بهره‌مند شوید. Live Photo استفاده شده در مایکروسافت پیکس تقریبا شبیه همان تکنولوژی جدید سیستم عامل آی او اس و دستگاه‌های جدید اپل می‌باشد. تصاویر زنده ثبت شده توسط مایکروسافت پیکس حجم کمتری را از تصاویر ثبت شده توسط iOS اشغال می‌کند.
این اپلیکیشن همچنین برای عکاسی در شرایط نامناسب نوری قابلیتی در نظر گرفته شده که می‌تواند به صورت خودکار با حذف نویزها، تنظیم اکسپوژر عکسی با بهترین نور محیطی را به شما نمایش دهد.
ملاک انتخاب بهترین عکس در این برنامه، بر اساس سیستم هوشمند تشخیص چهره افراد است که با انتخاب بهترین حالت چهره افراد، بهترین عکس را انتخاب میکند.
این برنامه هم چنین از لرزشگیر خودکار برای عکس‌ها و فیلم‌های گرفته شده نیز استفاده کرده است.
حال با توجه به امکانات بیان شده باید دید آیا این برنامه می‌تواند به عنوان رقیب دوربین اصلی دستگاه های اپل مطرح شود یا خیر؟

دیدگاه ها