دانلود اپلیکشن می‌بی‌نیم

دانلود

Vevo

اخبار روز
برچسب ها: vevo،   android،   vevo for android،   vevo app،   new vevo app،   vevo android app،  
۸۴۹ نمایش
منتشر شده در: دو سال پیش

یکی از اپلیکیشن های دنیای موزیک Vevo است، که اولین نسخه ی آن در ۲۶ مارچ ۲۰۱۵ به بازار آمده است و تا به حال بیش از دویست هزار بار دانلود شده است.
برای ورود به این برنامه باید آن را به یک حساب کاربری مثل گوگل یا فیس بوک متصل کنید، در هنگام اتصال، اپلیکیشن از شما درباره ی اطلاع رسانی از کارهای جدید خواننده های مورد علاقه تان از طریق ایمیل می پرسد، که می توانید آن را قبول یا رد کنید. در آغاز استفاده از برنامه، به خوبی می توانید دسته بندی های آن را متوجه شوید، نرم افزار از شما سبک موسیقی و خواننده هایی را که دوست دارید می پر، البته شما می توانید هر وقت که خواستید این لیست را تغییر دهید .
بعد از ورود، لیستی از موزیک های پیشنهادی به شما نشان داده می شوند، که می توانید ببینید چند نفر از این موزیک ها خوششان آمده و نظرشان درباره آن ها چه بوده است و سپس آن ها را پلی کنید. اگر موزیک را پلی نکنید، اپلیکیشن بدون پخش صدا هم قسمت کوتاهی از ویدیو را نشان میدهد.
در آپدیت های جدید آن می توانید برای خود یک صفحه ی شخصی بسازید، دوستانی را که از Vevo استفاده می کنند ؛ دنبال کنید ، نظرات آن ها را بخوانید و در واقع بیشتر بتوانید محیط را برای خود شخصی سازی کنید.
وقتی خواننده ی مورد علاقه ی شما آهنگ جدیدی را روانه ی بازار کند، اپلیکیشن شما را باخبر می کند و موزیک ویدیوی جدید را در دسترس شما قرار می دهد.
از روزی که Vevo به بازار آمده تا کنون، نظرات متفاوتی از سوی کاربران دریافت کرده است، بعضی عقیده دارند که به روز رسانی های جدید، به جای آسان تر کردن همه چیز، کار با آن را سخت تر و پیچیده تر کرده اند و قسمت های مورد علاقه ی کاربران را غیر قابل دسترس کرده اند. عده ی زیادی نیز از سرعت پایین ویدیوها ناراضی بوده اند.
از طرفی مثل سایر نرم افزار های رایگان، تبلیغات Pop_Up آن برای اکثر کاربران ناراحت کننده بوده است، به طوری که این کاربران از صدای زیاد ویدیو های تبلیغاتی در حین شنیدن موزیک گله مند و رنجیده هستند.
گاهی بیش تر از یک ویدیوی تبلیغاتی بین کار با Vevo نمایش داده می شود که به نظر می رسد کیفیت این تبلیغ ها خیلی از کیفیت موزیک ویدیو های خود اپلیکیشن بالاتر باشد !
ضعف بزرگی که دیده می شود صفحه ی اصلی این اپلیکیشن است، که در صفحه ی موبایل فقط یک ویدیو را پیش نمایش می کند، لذا شما برای دیدن بقیه ی موزیک های این صفحه، باید آن را ورق بزنید تا شاید چیزی که دوست دارید پیدا کنید. در صورتی که اگر این صفحه قسمت بندی ای برای موزیک های پیشنهادی اش داشت، می توانستید به راحتی بین چندین موزیک، آنچه را دلخواهتان است پیدا کرده و ببینید.
کیفیت ویدیو ها را می توانید در تنظیمات اپلیکیشن تغییر دهید، هم چنین در این قسمت می توانید انتخاب کنید که در سایر شبکه های اجتماعی مثل توییتر و یوتیوب، خواننده های مورد علاقه تان به صورت خودکار به لیست دوستانتان اضافه شوند.
از نکات خوب و جالب Vevo این است که علاوه بر موزیک ویدیو های خواننده ها می توانید در قسمت Extras به مصاحبه ها و ویدیو های دیگری که به آن خواننده مرتبط است دسترسی داشته باشید.
Vevo در کشورهای آمریکا، استرالیا، برزیل، کانادا،آلمان، ایرلند، ایتالیا، هلند، نیوزیلند، مکزیک، اسپانیا و انگلستان قابل دسترسی است و اگر از این کشورها به جای دیگری سفر کنید از دسترس شما خارج می شود.
برای دیدن ویدیو های آن نیاز به اینترنت ۳G یا LTE دارید، اما برای ویدیو های با کیفیت بالاتر بهتر است از یک اینترنتWi-fi استفاده کنید.
Vevo هم اکنون برای هر دو پلتفرم مبتنی بر سیستم عامل iOS و Android به صورت رایگان در دسترس است.

دیدگاه ها

کانال روز

کانال پیشنهادی برای شما
مشاهده همه