دانلود اپلیکشن می‌بی‌نیم

دانلود
منتشر شده در: دو سال پیش

بازی طاعون بر خلاف اسمش یک بازی زیبا، خوش ساخت و حرفه‌ای است که می‌تواند ساعت‌ها شما را درگیر خود کند.
اگر از طرفداران بازی‌های استراتژیک باشید حتما بارها و بارها نام بازی‌های معروف جنرال General را شنیده‌اید و ممکن است در نگاه اول به آیکون این برنامه شما فکرتان به سمت بازی‌های جنرال سوق پیدا کند. اما اشتباه نکنید این بازی نه دنباله بازی‌های جنرال است و نه حتی ذره‌ای شباهت به آن دارد.
بازی طاعون به انتشار ویروس و منقرض کردن نسل بشر میپردازد، در واقع شما به عنوان بازیکن بازی طاعون نقش یه تولید کننده را بر عهده خواهید داشت و باید یک ویروسی را تولید کنید و با تقویت کردن بنیان‌های آن ویروس، آن را تقویت کنید تا در برابر هرگونه دارو مقاوم باشد. شما، نه باید ویروس خود را طوری طراحی کنید که فرد مبتلا به ویروس شما بمیرد و نه آنقدر ضعیف در نظر بگیرید که دانشمندان بتوانند درمانی برای آن منتشر کنند.
بله! شما با یک بازی فوق العاده فکری طرف هستید، شما می‌بایست رهبری یک ویروس را به عهده بگیرید. تمامی شرایطی که شما در نظر میگیرید در رشد و گسترش ویروس شما تاثیر گذار است. برای مثال شما با انتخاب کشوری که هم از راه دریایی و هم راه‌های هوایی و زمینی ارتباطات گسترده‌ای با سایر کشورهای دنیا دارد می‌توانید روند سریع‌تری را برای رشد ویروستان شاهد باشید.
بیماری‌های واگیردار زیادی را بشر کشف کرده که می‌تواند یک انسان سالم را از پای در بیاورد، اگر کنترل نشوند می‌توانند همچون یک طاعون مردم ساکن در یک منطقه را به طور کامل از صحنه روزگار حذف کند.
برای یک لحظه تصور کنید شما رهبر تولید کننده یک ویروس در سطح جهان هستید، شما می‌بایست از بین عوامل متعدد یکی را انتخاب کرده و برای اولین بار آن را در یک منطقه منتشر کنید. ویروس طراحی شده شما می‌تواند از طریق آب آشامیدنی، هوا، ارتباطات و خورد و خوراک به افراد منتقل شود.
شما با یک بازی فوق‌العاده خوش ساخت طرفید، این یک بازی حوصله سر بر یا کلیشه‌ای نیست، به محض اینکه تعداد افراد مبتلا به ویروس شما در یک منطقه از مرز صد نفر عبور کند، می‌توانید شاهد انتقال آن به سایر سرزمین‌ها باشید.
فرض کنید ویروسی را کشور پهناور چین منتشر کرده‌اید، به زودی شاهد انتقال آن به خاور دور و کشورهای آسیای شرقی خواهید بود.
پس از آنکه ابتلا یافتگان به ویروس شما از یک حد معینی فراتر رفت، عده‌ای برای درمان به پزشکان مراجعه می‌کنند و با ارائه داروهایی درمان می‌شوند، اما اگر ویروس شما به قدری قدرتمند باشد که قابل درمان نباشد و در مقابل دارو و واکسن مقاومت داشته باشد، سازمان بهداشت جهانی از طریق رسانه‌های موجود در بازی وارد ماجرا می‌شود و طبق هشدارهایی افراد را از ویروس شما مطلع می‌کند و از آنها می‌خواهد که نسبت به جلوگیری و پیشگیری از ابتلا به این ویروس تمام همت خود را به کار بگیرند. شما در مقابل جهان قرار گرفته‌اید، همه کشورهای جهان متحد شده‌اند تا ویروس شما را از بین ببرند و شما هم به تنهایی تصمیم گرفته‌اید دنیا را نابود کنید. تقابلی بسیار هیجان انگیز را شاهد خواهید بود.
بازی درست در جایی تمام می‌شود که ویروس شما یا بتواند نسل بشر را از بین ببرد که در این حالت شما پیروز میدان خواهید بود و یا دانشمندان و پزشکان درمانی را برای مهار ویروس شما اختراع کنند و در اختیار بشریت قرار دهند، متاسفیم در این صورت شما به عنوان بازنده این بازی شناخته خواهید شد.
با قدرتمندتر کردن ویروس خود و مقابله با درمان‌های ارائه شده و مقاومت در برابر آن‌ها شما باید به انتظار نابودی بشر بنشینید.
باتوجه به اینکه از زمان انتشار این بازی مدت‌های زیادی می‌گذرد اما همچنان بازار آن داغ است و همچنان از فروش و دانلود زیادی برخوردار است.
این بازی یک بازی فکری، استراتژیک و البته آموزنده است.
این بازی با سبک استراتژیک منحصر به فردی که دارد، ذهن شما را به شدت درگیر می‌کند و این هنر شما را در پیروزی میطلبد. شما باید بنا به انتخاب‌هایی که بازی در اختیارتان قرار می‌دهد یکی از عوامل بیماری‌زا مانند باکتری‌ها، ویروس‌ها، انگل‌ها یا حتی سلاح‌های بیولوژیکی را انتخاب کنید و آن را در نقطه‌ای از جهان منتشر کنید.
این بازی با قیمت ۰.۹۹ دلار برای طیف گسترده‌ای از سیستم عامل‌های موجود در دسترس است که به سبب همین گسترش این امکان را در اختیار شما قرار می‌دهد تا با استفاده از هر دیوایسی که دارید به جامعه گسترده ویروس بازها بپیوندید.

دیدگاه ها