دانلود اپلیکشن می‌بی‌نیم

دانلود

سوآرم (Swarm)

اخبار روز
برچسب ها: ،  
۱۲۲۸ نمایش
منتشر شده در: یک سال پیش

اپلیکیشنی با قابلیت مکان یابی و پیدا کردن دوستان جدید و قدیمی در مکانی که حضور دارید!
شبکه اجتماعی سوآرم (Swarm) در واقع منبع تغذیه برنامه کاربردی فوراسکوئر (Foursquare) محسوب میشود.
پس از دانلود نرم افزار این شبکه اجتماعی شما برای استفاده از آن احتیاج به یک حساب کاربری دارید که با استفاده از گزینه ثبت‌نام و افزودن یک ایمیل و رمز عبور میتوانید به سادگی یک حساب کاربری شبکه سوآرم داشته باشید.
در این شبکه اجتماعی شما میتوانید با متصل کردن نرم افزار به توییتر، فیسبوک و دفترچه تلفن ، دوستان و آشنایان خود را که از آن استفاده میکنند را پیدا کنید و برای آن‌ها درخواست دوستی بفرستید.
بیشترین استفاده از این نرم‌ افزار چک این(علامت گذاری) است. به یک رستوران، فرودگاه و یا بیمارستان مراجعه کرده اید، با لمس آیکون لوکیشن به رنگ نارنجی میتوانید آن را از لیست مکان های نزدیک خود پیدا کرده، دوستانی که همراه شما هستند را به علامت گذاری خود افزوده و آیکون Check In را لمس کنید. حال بقیه دوستان شما و همچنین کسانی که در آن مکان هستند از حضور شما در آنجا میتوانند مطلع شوند.
علاوه بر این میتوانید علامت گذاری خود را در فیسبوک و یا توییتری که آن را به حساب کاربری خود متصل کرده‌اید نیز به اشتراک بگذارید.
ممکن است در زمانی که در برنامه به دنبال مکانی باشید که در آن حضور دارید و آن را پیدا نکنید. حال شما باید آن مکان را خود به بانک اطلاعاتی شبکه بیفزایید. پس از آن که مکان مورد نظر را جستجو کردید و از نبود آن مطمئن شدیدٰ با لمس گزینه‌ی اضافه کردن مکان (Add this place) میتوانید این کار را انجام دهید.در قسمت اول اسم مکان و در قسمت دوم باید نوع مکان مورد نظر خود را براساس طبقه بندی خود برنامه انتخاب کنید و گزینه اضافه کردن را لمس کنید. حال شما نیز در راستای کامل شدن بانک اطلاعاتی فوراسکوئر قدمی برداشته اید.
ممکن است بخواهید به رستورانی که دوستتان در آنجا حضور دارد عزیمت کنید، میتوانید از علامت گذاری او در محل مورد نظر برای پیدا کردن آدرس استفاده کنید.با لمس علامت گذاری او در محل مورد نظر صفحه‌ای باز می‌شود که در بالای آن نقشه محل مورد نظر موجود است. پس از آنکه نقشه مورد نظر را باز کردید، در گوشه بالا سمت راست گزینه مسیریابی (Directions ) وجود دارد که با لمس آن برنامه شما را به یکی از نرم افزار‌های نقشه‌ی موجود در تلفن هوشمندتان هدایت میکند و مسیر منتهی به مکان مورد نظر را به شما نشان می‌دهد.
نرم افزار این شبکه اجتماعی برای پلتفرم‌های اندروید، آی او اس و ویندوز موبایل ۸ موجود است.
براساس داده‌های آماری مربوط به گوگل پلی، این نرم افزار در حدود ۵۰ ملیون بار دانلود شده است.

دیدگاه ها