دانلود اپلیکشن می‌بی‌نیم

دانلود

شازم (Shazam)

اخبار روز
برچسب ها: ،  
۱۹۳۷ نمایش
منتشر شده در: یک سال پیش

اگر اهل موزیک باشید حتما اسم Shazam را شنیده اید، اپلیکیشنی برای شناسایی موزیک !
Shazam تا به حال بیش از صد میلیون بار دانلود شده است و امتیاز آن در گوگل پلی ۴.۴ است. این میزان دانلود برای اپلیکیشنی که از سال ۲۰۱۵ به بازار آمده است عددی بسیار چشم گیر است.
Shazam اپلیکیشنی قوی برای شناسایی و پیدا کردن آهنگ، و دریافت آهنگ مورد نظر و متن آن است.
حتی شما می توانید هنرمندان مورد علاقه تان را دنبال کنید و ببینید که آن ها چه موزیک هایی را Shazam می کنند.
ایده ی اصلی ساخت Shazam بر این اصل استوار است که ، همه ی ما در طول زندگی مان بارها و بارها پیش آمده که در جمعی بوده ایم، در مکانی خاص بوده ایم و یا از جایی رد می‌شده ایم و موزیک خاصی توجه ما را به خود جلب کرده است. اما فقط توانسته‌ایم لحظاتی به آن گوش دهیم و سپس بگذریم و خاطره ی آن موسیقی را در ذهن خود نگاه داریم.
اما حالا شما در این موقعیت ها ، کافیست وارد اپلیکیشن شوید و اصطلاحا موسیقی در حال پخش را Shazam کنید! اپلیکیشن آن موزیک را برای شما پیدا می کند و در اختیارتان قرار می دهد.
اگر موزیکی را شنیدید و دوست دارید آن را Shazam کنید، به محض بازکردن اپلیکیشن، کافیست انگشت خود را روی لوگوی اپلیکیشن قرار دهید، در این صورت Shazam در حالت listening قرار می گیرد. اگر بتواند موزیک را تشخیص دهد که آن را برای دسترسی شما می آورد و اگر نتواند از شما می خواهد تا گوشی خود را به منبع صدا نزدیک تر کنید!
اپلیکیشن قسمت های متفاوت دیگری نیز دارد، قسمت News می توانید ببینید چه کسانی Shazam کرده اند و چه آهنگ هایی را پیدا کرده اند و نیز اخبار دنیای موسیقی را دنبال کنید.
در قسمت My Shazam می بینید که تا به حال چه موزیک هایی را Shazam کرده اید، دوستانتان چه کسانی هستند و موزیک هایتان را از کجا می توانید خریداری کنید!
در قسمت Explore نقشه ای از تمام کشورهایی که از Shazam استفاده می کنند و موزیک هایی که از این کشورها در این اپلیکیشن وجود دارد قابل دریافت است. شما می توانید ببینید که در هر منطقه چه موزیک هایی Shazam شده اند.
در قسمت Trending می توانید آخرین ترند ها را جست و جو کنید، اینکه در آمریکا چه موزیک هایی بیشتر Shazam شده اند؟ در سبک های مختلف موسیقی چه آهنگ هایی مقام اول را گرفته اند و حتی در کل دنیا چه آهنگی بیشتر از همه Shazam شده است؟ جواب تمام این سوالات را در این بخش پیدا می‌کنید.
این قسمت می تواند چند روز شما را سرگرم کند و موسیقی های ناب دنیا را در اختیارتان بگذارد!
نظرات کاربران کمی نارضایتی را در آپدیت جدید آن نشان می دهد ولی اکثر کسانی که از آن استفاده می کنند راضی هستند و قطعا این اپلیکیشن راه درست را پیدا کرده است!
Shazam هم اکنون برای هر دو پلتفرم مبتنی بر سیستم عامل iOS و Android به صورت رایگان در دسترس است.

دیدگاه ها

حراج تهران

کانال پیشنهادی برای شما
مشاهده همه