دانلود اپلیکشن می‌بی‌نیم

دانلود

دراپ باکس (Dropbox)

۲۶۷ نمایش
منتشر شده در: یک سال پیش

برای همراه داشتن همیشگی اطلاعات خود میتوانیم از دراپ باکس استفاده کنیم، این شبکه به شما یک فضا مانند یک فلش مموری میدهد که برخلاف فلش مموری ها، این فضا در مکانی فیزیکی نمی‌باشد و در فضای اینترنت ذخیره می‌شود.
شما با مراجعه به سایت www.dropbox.com می‌توانید با ثبت ایمیل خود یک حساب کاربری رایگان داشته باشید.
این شبکه نرم‌افزار‌هایی برای پلتفرم‌های اندروید، آی او اس و ویندوز موبایل دارد که بصورت رایگان ارائه شده‌اند.
با ثبت نام در این شبکه به شما حجم محدودی به صورت رایگان داده می شود که می توانید با استفاده از برخی راه های افزایش حجم رایگان که به شما پیشنهاد داده می شود که از انواع آن میتوان به معرفی دراپ باکس به دوستانتان اشاره کرد.
علاوه بر گوشی های هوشمند، شما می‌توانید نرم‌افزار این برنامه را بر روی کامپیوتر خود نیز داشته باشید و به راحتی فایل‌های خود را ذخیره کنید.
برای هرگونه ذخیره فایل در دراپ باکس شما به یک اتصال اینترنت احتیاج دارید تا بتوانید فایل‌های خود را آپلود کنید.
در گوشی همراهتان این امکان وجود دارد که به تنظیمات برنامه رفته و آن را روی آپلود اتومات تنظیم کنید تا به محض آنکه یک عکس یا فیلم به گالری شما افزوده شد، آن را روی فضای دراپ باکس آپلود کند.
در این برنامه امکان آن وجود دارد که یک پوشه از فایل‌های خود بسازید و آن پوشه را با دوستان خود به اشتراک بگذارید و آن ها نیز بتوانند فایل‌های خود را با شما به اشتراک بگذارند، هم‌چنین در تنظیمات پوشه میتوان اجازه پاک کردن یک فایل را از دیگران بگیرید. در این پوشه به اشتراک گذاشته شده، امکان نظردهی نیز میان افرادی که به آن دسترسی دارند وجود دارد.
در نرم‌افزار مربوط به گوشی موبایل خود می‌توانید عکس‌ها را جدا از بقیه‌ی فایل‌ها مشاهده کنید. در قسمت اخیر (Recents) فایل‌هایی که به تازگی آپلود شده‌اند برای مشاهده شما در دسترس قرار میگیرند.
با داشتن نرم افزار این برنامه میتوان هر زمان یک مموری به کامپیوترتان وصل شد دراپ باکس به صورت اتومات عکس‌ها و فایل‌های مموری مذکور را در فضای خود آپلود کند.
اگر فضایی که دراپ‌باکس به صورت رایگان در اختیار شما قرار می‌دهد برایتان کافی نیست، میتوانید با پرداخت مبالغی به صورت ماهیانه که نسبت به حجم درخواستیتان متفاوت است حجم بیشتری ازین فضا در اختیار داشته باشید.
بر طبق آمار منتشر شده در سایت این مجموعه روزانه بیش از یک میلیارد فایل در فضاهای آن آپلود می‌شود و در حدود یک میلیارد دانلود از طریق مارکت اندروید داشته است.

دیدگاه ها