دانلود اپلیکشن می‌بی‌نیم

دانلود

موتورسواری در ترافیک (Traffic Rider)

اخبار روز
برچسب ها: ،  
۲۶۷۲ نمایش
منتشر شده در: یک سال پیش

اگر از طرفداران بازی های موتور سواری و هیجان انگیز هستید، قطعا Traffic Rider را می شناسید.
Traffic Rider یک بازی کم حجم با طراحی بسیار خاص و زیبا است که قطعا می تواند انتظارات شما را از چنین بازی‌ای برآورده کند.
اگر یک بار کسی را حین بازی Traffic Rider دیده باشید، قطعا تصاویر با کیفیت و محیط جذاب و جزئیات بازی، شما را نیز به سوی دانلود آن جذب می کند.
شرکت SK Games که بازی‌های جالبی را خلق کرده است، در طراحی گرافیکی این بازی سنگ تمام گذاشته و شما با دیدن تصاویر آن واقعا تحت تاثیر قرار می گیرد، دو بازی دیگر این شرکت Traffic Racer و Wings on Fire هستند.
حدود بیست مدل موتورسیکلت در گاراژ پارک شده اند! که به غیر از یکی، بقیه‌ی آن‌ها را یا باید با جمع کردن سکه و امتیاز یا با پرداخت پول استفاده کنید! اما برای درک هیجان بازی همین یک موتور نیز کافیست!
با انتخاب هر موتور مشخصات آن نمایش داده می شوند، مشخصاتی از جمله: Power، Handling، Braking.
در قسمت Game Mode می توانید شرایط بازی، نقشه و همه چیزهایی که قرار است اتفاق بیفتد را تنظیم کنید. این که بازی در جاده ای یک طرفه باشد، یا جاده ی بازی بی انتها باشد و مواردی از این دست نیز قابل تنظیم هستند.
چهار جاده‌ی مختلف نیز به شما پیشنهاد می‌شوند، جاده های بزرگراهی، صحرایی، شهری و زمستانی، که به غیر از جاده ی بزرگراهی بقیه نیاز به امتیاز بالا یا پرداخت پول دارند.
نکته‌‌ی زیبای بازی؛ شرایط آب و هوایی متغیر آن است. گاهی ممکن است در حین بازی باران ببارد، یا شرایط آب و هوایی ناگهان تغییر کند. چرخه‌ی روز و شب نیز در این بازی وجود دارد و به کاربر حس نزدیکی بیشتری به واقعیت را می‌دهد.
ترافیک رایدر چنان محبوب است که در سایت گوگل پلی از سوی کاربران امتیاز ۴.۷ را کسب کرده است و بیش از پنجاه میلیون بار دانلود شده است!!
اگر به دنبال رانندگی و هیجان هستید در دانلود کردن این بازی شک نکنید، مطمئن باشید به آن معتاد می شوید!
این بازی هم اکنون برای هر دو پلتفرم مبتنی بر سیستم عامل iOS و Android به صورت رایگان در دسترس است.

دیدگاه ها