دانلود اپلیکشن می‌بی‌نیم

دانلود

کندی کراش (Candy Crush Saga)

اخبار روز
برچسب ها: ،  
۳۳۵۴ نمایش
منتشر شده در: یک سال پیش

یک بازی بدون تمامی.
شرکت King در سال ۲۰۱۲ بازی محبوب کندی کراش را روانه بازار بازی های تلفن های هوشمند کرد.
این بازی که به سرعت تبدیل به یکی از محبوب ترین بازی ها در میان کودکان و بزرگسالان شد نامزد جایزه ی برگزیده ی کودکان نیکلودین برای محبوب‌ترین اپ گشت.
این بازی برای پلتفرم های اندروید، آی او اس، ویندوز ۱۰ مایکروسافت ویندوز، ویندوز موبایل و لینوکس موجود است. همینطور این بازی در میان بازی های فیسبوک نیز موجود است.
پروسه این بازی چنین است: تعدادی آبنبات با رنگ های مختلف در اختیار شما قرار میگیرد، و بازی برای آن مرحله یک هدف تعیین میکند. حال شما باید آبنبات ها را به نحوی جابجا کنید تا به هدف مذکور برسید. در مسیر رسیدن به هدف هر مرحله ممکن است با کنار هم قرار دادن بیش از ۳ آبنبات کنار هم یک آبنبات خاص پدید آورید که به شما برای رسیدن به هدف کمک کند.
این بازی در حدود ۲۰۰۰ مرحله دارد که با وجود آن هنوز هم مراحل جدیدی در دست احداث است. با بالا رفتن مراحل طی شده به بازی سختی های جدید افزوده میشود.
در صفحه اول بازی به هرروز به شما یک چرخدنده داده میشود که میتوانید با چرخاندن آن یک جایزه کوچک دریافت کنید و از آن در مراحل بازی استفاده کنید.
ممکن است در زمانی که کمپانی بازی های جدید به بازار می اورد شما تبلیغ آن را در ابتدای ورود به کندی کراش خود ببینید.
بازی در اصل ماجرا بصورت رایگان عرضه شده است، اما میتوانید برای گذراندن مراحل بازی از پرداخت های درون برنامه ای استفاده کنید.
کندی کراش به شما ۵ بار فرصت بازنده شدن در هر مرحله، اصطلاحا ۵ "جان" میدهد که اگر هر ۵ بار را بازنده شوید نیاز است برای هربار بازی ۳۰ دقیقه صبر کنید.
بازی به جز مراحل معمول خود مراحل کناره ای نیز برایتان در نظر گرفته است که اگر توانستید مراحل اصلی را به پایان برسانید بیکار نمانید.
در میان مراحل ممکن است به جایی برسید که نیاز است از دوستانتان برای رفتن به مراحل بعد پل دریافت کنید.
شما میتوانید با اتصال بازی خود به فیسبوک از دوستانتان پل دریافت کنید.
البته نگران نباشید در بروزرسانی بعدی بازی قطعا مراحل جدیدی برایتان فراهم خواهد کرد.
برخی مرحله ها آنقدر سخت هستند که ممکن هست روزها درگیر آن ها باشید.
پس برای داشتن یک بازی همیشه همراه، میتوانید از نصب کندی کراش لذت ببرید.

دیدگاه ها