دانلود اپلیکشن می‌بی‌نیم

دانلود

کلش رویال (Clash Royale)

اخبار روز
برچسب ها: mobile،   game،   clash،   royale،   royal،   supercell،   coc،   clans،   pvp،   rts،   moba،   tower،   defense،   battle،   multiplayer،   collect،   king،   card،   real،   time،   realtime،   real-time،   arena،   duel،   deck،   crown،   gameplay،   trophy،   trophies،   android،   ios،  
۵۳۱ نمایش
منتشر شده در: دو سال پیش

یک بازی دیگر از سازنده ی بازی محبوب کلش آف کلنز
بازی استراتژیک جدید کمپانی سوپر سل، کلش رویال مانند کلش آف کلنز دارای جنگ های استراتژیک است.
در این بازی سربازهای شما تعدادی کارت هستند که هر کارت یک نیروی جنگاور را در بر دارد. در هر جنگ شما میتوانید ۸ کارت را با خود ببرید، انتخاب درست کارت ها به شما شانس برنده شدن میدهد.
پس از هربار برنده شدن به شما از انواع صندوقچه های جایزه ی موجود، یکی اهدا میشود که با باز کردن آن پول، الماس و کارت های جدید به دست می آورید.
کارت هایی که به دست می آورید با توجه به منطقه جنگی شما متفاوت است. شما ممکن است یک کارت دارای نیروی کاملا جدید بگیرید و یا کارت هایی از نیروهایی که پیشتر داشته اید. برای آپدیت نیروهای جنگی خود ابتدا به تعداد کارت مشخصی و سپس به طلای کافی احتیاج دارید.
در این بازی شما برای جنگیدن با دیگران نیاز ندارید اکسیر خود را تامین کنید، با انتخاب گزینه جنگ بازی با سرعت ثابتی، مخزن اکسیر شما را پر میکند و تنها در یک دقیقه پایانی جنگ سرعت دو برابر میشود.
در این بازی نیز همانند کلش آف کلنز میتوانید عضو یک کلن (Clan) شوید. در کلن های کلش رویال میتوان کارت برای آپدیت درخواست کرد و یا با دوستان خود در کلن یک جنگ دوستانه برای تمرین داشته باشید.
با هر آپدیت نیروی جنگی و یا اهدای کارت به دیگر دوستان به شما XP داده میشود که با بالا رفتن آن ها مرحله بازی شما بالا میرود. برخی از قابلیت های بازی همانند شرکت در یک سری مسابقات نیازمند بالا رفتن مرحله بازی شما می باشد.
این بازی که برای پلتفرم های اندروید و آی او اس میباشد در سال ۲۰۱۶ روانه مارکت ها شد و به صورت رایگان انتشار یافت.
با وجود آن که بازی رایگان میباشد اما شما میتوانید با پرداخت پول واقعی الماس خریداری کنید و در بازی خرج کنید.
بر طبق آماری که از گوگل پلی به دست آمده است این بازی در حدود ۱۰۰ میلیون بار دانلود شده است!

دیدگاه ها