دانلود اپلیکشن می‌بی‌نیم

دانلود

کلش آف کلنز (Clash of Clans)

اخبار روز
برچسب ها: Clash of Clans،   Supercell،   Tesla،   WallBreaker،   Hog Rider،   Archer،   Barbarian،   Hidden،   Wave،   Dancing،   NBA،   NFL،   Champions League،   TV،   Advertisement،   Ad،   Official،   Commercial،   Army،   Strategy،   War،   RTS،   Real Time Strategy،   Multiplayer،   Online،   Video Game،   Games،   Game،   Free،   Download،   Attack،   Raid،   Strategize،   Clan Wars،   Upgrade،   Town Hall،   Defense،  
۴۱۶ نمایش
منتشر شده در: یک سال پیش

دهکده خود را به صورت استراتژیک سازماندهی کنید!
شرکت سوپرسل (Supercell) در دوم اوت سال ۲۰۱۲ این بازی را روانه مارکت های آی او اس کرد و در نهایت در اکتبر سال ۲۰۱۳ نسخه اندرویدی این برنامه نیز در گوگل پلی منتشر شد.
کلش آف کلنز در اصطلاح به معنی جنگ قبایل می‌باشد.
توجه: این یک بازی اعتیاد آور است، این بازی که در دسته بندی بازی‌های استراتژیک محسوب می‌شود، علاقه‌مندان بسیار زیادی را تا به امروز به خود اختصاص داده است.
در طول این بازی شما در نقش رهبر قبیله یک دهکده که شامل یک نژاد خاص و کوچک است را رهبری می‌کنید. شما می‌بایست به جنگ با دیگر قبیله‌ها بپردازید و با جمع کردن طلا و اکسیر به پرورش انواع سربازها و ساختمان‌های شهر خود بپردازید. از نقاط قوت و هیجان انگیز این بازی به صورت گروهی و آنلاین بازی کردن آن است. علاوه بر این شما می‌توانید به صورت انفرادی نیز قبیله خود را هدایت و رهبری کنید. در وضعیت بازی گروهی شما با دوستان خود می‌توانید یک گروه که اصطلاحا از آن تحت عنوان (Clan) یاد می‌شود بسازید و با هم به جنگ قبایل دیگر بروید و قدرت خود را به رخ دیگر قبایل بکشانید. شما باید برای ساختن و پیشبرد بازی در ابتدا به عنوان اولین و مهم‌ترین الویت خود، ساختمان مرکزی (Town Hall) دهکده خود را ارتقا دهید و برای هر بار بروزرسانی این ساختمان شما نیاز به یک کارگر ساختمای (Builder) آزاد دارید، پس از ارسال درخواست شما فورا اولین کارگر آزاد شما مشغول به کار می‌شود. برای تجربه کردن و افزایش هیجان بازی به شما پیشنهاد میکنیم حس جدیدی را در زمینه بازی‌های آنلاین تجربه کنید، با دوستانتان در یک کلن جمع شوید و همگی به قبایل اطرافتان حمله کنید، برای شروع بازی به صورت گروهی شما نیاز به ساخت ساختمان کلن (Clan Castle) در شهرتان هستید.
تاکنون ۱۹ نوع سرباز و ۱۱ مرحله از ساختمان مرکزی(Town Hall) در این بازی تعریف شده است، همچنین شما می‌توانید از ۳ نوع قهرمان در نظر گرفته شده برای خودتان نیز استفاده کنید، توجه کنید که قهرمان‌ها نیروی پیش‌فرض سربازهای شما را افزایش می‌دهد.
این بازی به صورت رایگان عرضه شده است و شما می‌توانید بدون پرداخت هزینه شروع به بازی کردن کنید اما اگر قصد دارید خیلی زود پیشرفت کنید و منتظر نمانید می‌بایست برای خرید الماس در بازی شما اقدام کنید و به همین سبب شما به پول واقعی نیاز دارید، با خرید الماس میتوان کارها را بدون زحمت و سریع‌تر پیش برد.
درآمد روزانه شرکت سوپرسل از این بازی ۲.۴ میلیون دلار تخمین زده شده است که این مبلغ از ۸.۵ میلیون کاربر به دست آمده است.
اگر فعالیت‌های زندگیتان بسیار زیاد است، نصب این بازی را به شما پیشنهاد نمی‌کنیم چراکه بسیار اعتیاد آور است.
در پایان نیز جالب است بدانید در دنیای واقعی خرید و فروش اکانت‌های این بازی به عنوان یک کسب و کار مرسوم است.
براساس آمارهای گوگل پلی این بازی در حدود ۵۰۰ میلیون بار دانلود شده است.

دیدگاه ها