دانلود اپلیکشن می‌بی‌نیم

دانلود

بازی خانواده سیمس (The Sims Freeplay)

اخبار روز
برچسب ها: the sims freeplay،   the sims،   hospital،   video games،   games،   mobile games،   iphone،   android،   windows phone،   doctor،   nurse،   fun،   professions،   EA،  
۶۵۹۹ نمایش
منتشر شده در: دو سال پیش

از زندگی کردن در بازی پرطرفدار و محبوب The Sims Freeplayلذت ببرید.

سیمز بازی كه شما در آن با واقعیت های زندگی سروكار خواهید داشت، این بازی که بر اساس منابع معتبر بازی سیمز ساخته شده است یكی از پر فروشترین بازی‌های تاریخ می‌باشد و سبك آن در واقع شبیه سازی زندگی انسان‌ها است.

شما باید در این بازی رشد كنید و فعالیت‌های اجتماعی خود را ادامه دهید برای پیشرفت ادامه دهید.

در این بازی بازیکن می‌بایست از طریق دستور دادن به شخصیت‌های بازی زندگی خود را كنترل کند و همچنین او نیازهای خاصی مانند نیاز به غذا خوردن، خوابیدن، استحمام و ... دارد که همه این نیازها با كمك استراتژی که بازی برای شما در نظر گرفته است مرتفع خواهد شد.

فرض کنید بازیکنی که بازی را با سیمز آغاز می‌کند باید برای استراحتش تخت خوابی را در نظر بگیرد و این تخت هر چه گران‌تر باشد نیاز آن به خوابیدن سریع‌تر رفع می‌شود و انرژی حاصل از آن می‌تواند شخصیت بازی را مدت‌ها فعال نگه دارد و موجب می‌شود که او در بازی کمتر و دیرتر خسته شود که خب البته برای خریدن این وسایل بازیكن میبایست كار كند و حقوق بگیرد.

این شخصیت بازی می‌تواند دزد، نظامی، پرستار، كارمند و ... باشد و بنا به توانایی‌هایش درآمدی را به دست بیاورد.

بازی The Sims Freeplay پایان مشخصی ندارد و بنا به اتفاقات جالبی که در این بازی رخ می‌دهد بر هیجان آن اضافه می‌کند، اتفاقاتی نظیر: مرگ، ازدواج و ...

این بازی توسط کمپانی مطرح و نام آشنای الكترونیك آرتس به اختصار EA طراحی و توسعه داده شده است و موفق به كسب امتیاز ٤.٢ از ٥ در مارکت معتبر گوگل پلی شده است، که همه نشان از محبوبیت این بازی دارد.

جالب است بدانید این بازی در حدود ٥٠ میلیون بار دانلود شده و اکثر کاربران از آن اعلام رضایت کرده‌اند.

این بازی برای پلتفرم‌های مبتنی بر iOS و Android عرضه شده و شما می‌توانید بدون پرداخت هزینه اولیه این بازی را دانلود و نصب کنید اما به مانند سایر بازی‌های مشابه شما برای پیشرفت سریع در این بازی نیازمند خرج کردن پول واقعی هستید که این پول همان تجربه‌هایی است که به شخصیت بازی اضافه می‌شود.

ویژگی های بازی:

امكان سفارشی سازی شخصیت اصلی و تهیه‌ی بیش از صدها لباس مختلف

امكان ازدواج، تشكیل خانواده و تجربه تمام مراحل زندگی از تولد تا مرگ

امكان ساخت خانه‌ای رویایی با بیش از هزاران قطعه لوازم خانگی

دیدگاه ها