دانلود اپلیکشن می‌بی‌نیم

دانلود

بازی میله ها (Tringles)

اخبار روز
برچسب ها: game،   andorid،   logic،   puzzle،  
۶۲۹ نمایش
منتشر شده در: دو سال پیش

Tringles یک بازی سرگرم‌کننده است که توسط شرکت Spooky House Studios عرضه شده است.
Spooky House Studios متشکل از تیمی از طراحان است که بازی هایی ساده برای موبایل طراحی می کنند.
بازی‌های دیگر این شرکت عبارتند از؛ Submarine Game، Bubble Explode، Rail Maze ، Ice Driver، Pumpkin Crush، Hammer و....
Tringles شبیه پازل‌های قدیمی‌ای است که روی گیم‌های دستی ارائه می‌شد و نشان می‌دهد هنوز این بازی‌ها طرفداران خود را دارند.
Tringles یک بازی ساده و اعتیاد آور است. تنها کافی است شما قطعاتی را که در اختیار دارید بچرخانید و در جای مناسب قرار دهید، بعد از تکمیل شدن هر خط، خانه‌های تکیمل شده‌ی آن خط از بین می‌روند و بازی به شما امتیاز می‌دهد.
بهترین قابلیت بازی مسابقات دو نفره و تورنمنت‌هایی است که کاربر می‌تواند در آن‌ها شرکت کند و خود را با بازیکنانی از سایر نقاط جهان مقایسه کند.
کاربر می‌تواند بر روی پول شرط ‌بندی کند یا تنها برای تمرین در مسابقات شرکت کند و یا حتی اگر تمایلی به هیچ‌کدام نداشت می‌تواند به صورت آفلاین بازی کند.
یکی از زیباترین قسمت‌های بازی از نظر من، پازل دومینو است! این پازل بر مبنای مهره‌های دومینو طرح‌ریزی شده است. با کنار هم قرار‌دادن بیش از دو دومینوی یکسان، تمام این مهره‌های یکسان تبدیل به عدد بالاتر از خود می‌شوند. پازل دومینو نوعی پازل سرگرم کننده و در عین حال خاص است.
هم‌چنین در دو بازی دیگر شما می‌توانید قطعات را مثلثی یا مربعی انتخاب کنید و بازی کنید.
Tringles پشتیبانی خوبی دارد و پاسخ‌گویی به نظرات کاربران نشان می‌دهد که از نظرات آن‌ها برای پیشرفت و ارتقای خود استفاده می‌کند. Tringles در حال حاضر در سایت گوگل پلی امتیاز ۴.۶ را از سوی کاربران دریافت کرده است و اگر شما نیز از طرفداران بازی‌های پازل مانند هستید قطعا از آن لذت خواهید برد.
Tringles هم اکنون برای هر دو پلتفرم مبتنی بر سیستم عامل iOS و Android به صورت رایگان در دسترس است.

دیدگاه ها

گروه آموزشی اکسیر آیلتس

کانال پیشنهادی برای شما
مشاهده همه