دانلود اپلیکشن می‌بی‌نیم

دانلود

تایم هوپ (Timehop)

اخبار روز
برچسب ها: ،  
۳۷۸ نمایش
منتشر شده در: یک سال پیش

در گذشته ای نه چندان دور برای دیدن عکس های روزهای خاص در سال های گذشته خود، میبایست به سراغ آلبوم ها برویم و به دنبال آلبوم زمان مذکور بگردیم. امروزه تعداد عکس های چاپ شده سالانه ممکن است حتی به تعداد انگشتان دستانمان نیز نرسد. عکس های خود را در اینستاگرام و فیسبوک به اشتراک میگذاریم و احساسات خود را پای همان عکس ها بیان میکنیم، گاهی دلمان میخواهد به عقب بازگردیم و خاطرات خود را مرور کنیم.
"سال گذشته این موقع، چه میکردید؟" این سوالیست که سازندگان اپلیکیشن Timehop به آن پاسخ داده اند. این اپلیکیشن در سال ۲۰۱۱ برای پلتفرم های اندروید و آی او اس در دسترس قرار گرفت و طبق آمار تا سال ۲۰۱۲ در حدود ۱۲ میلیون کاربر داشته است.
این نرم افزار با گرفتن پسورد اکانت های اینستاگرام، فیسبوک، توییتر، فوراسکوئر و دراپ باکس از شما هرروز برایتان نشان میدهد که در سال های گذشته اما در همین روز از روز و ماه میلادی چه عکس و یا متنی در اکانت هایتان به اشتراک گذاشته اید.
با داشتن تایم هوپ حتی میتوانید بسیاری از مناسبت های فراموش شده خود را با توجه به مطالبی که در گذشته به اشتراک گذاشته اید به خاطر آورید و یا هر کدام از مطالب گذشته را که بخواهید دوباره با دوستانتان به اشتراک بگذارید.
تایم هوپ میگوید که ما به شما کمک میکنیم تا بهنرین لحظات گذشته خود را با دوستانتان جشن بگیرید!
در انتهای صفحه اصلی اتفاقات جالب سراسر دنیا در ده ها سال پیش نیز برایتان نوشته شده است.
این برنامه بصورت رایگان عرضه شده است و بنا به اطلاعات گوگل پلی در حدود ۱۰ میلیون بار از این مارکت دانلود شده است.

دیدگاه ها

بزنیم بیرون

کانال پیشنهادی برای شما
مشاهده همه