دانلود اپلیکشن می‌بی‌نیم

دانلود

مریخ نوردی (Mars:Mars )

۵۵۶ نمایش
منتشر شده در: دو سال پیش

با وجود تب این روزهای دنیا برای سفر به مریخ، بازی‌های مرتبط با فضا انگشت شمارند، اما شرکت Pomelo Game بازی‌ای را به بازار عرضه کرده است که پیرامون سفر به مریخ طرح‌ ریزی شده است.

Pomelo Games یک شرکت مستقل است که توسط گروهی دوستانه با هدف ایجاد بازی‌های خاص ایجاد شده است. بازی‌های این شرکت Mars:Mars و Bullet Boy هستند.

بازی Mars:Mars در ۲۷ ژوئن ۲۰۱۶ به بازار آمده است و آخرین بار در ۲۷ نوامبر ۲۰۱۶ به‌ روز رسانی شده است و نسخه‌ی ۸ آن در اختیار کاربران قرار گرفته است. این بازی در آخرین تغییرات خود موزیک‌های بیشتری را در اختیار کاربران قرار داده است تا هیجان بازی خود را افزایش دهد.

نکته‌ی قابل توجه این است که با وجود انتشار آن در سال ۲۰۱۶، تا‌ کنون بیش از یک میلیون بار دانلود شده است و در سایت گوگل پلی امتیاز ۴.۶ را به خود اختصاص داده است.

نحوه‌ی بازی:

Mars:Mars یک بازی ساده و در عین حال جذاب است که در آن گروهی برای سفر به مریخ داوطلب شده‌اند و شما باید این افراد را به‌سلامت به مقصد برسانید.

سیستم حرکت بازیکنان، همان سیستمی است که فضانوردان برای حرکت در فضا استفاده می‌کنند و از این نظر طراحی آن خاص و منحصر‌به‌ فرد است.

کاربر باید حرکت با این سیستم را یاد بگیرد و فضانورد را به سلامت از ایستگاهی به ایستگاه بعد برساند. اگر فضانورد نتواند روی ایستگاه‌های پیش‌ فرض فرود بیاید یا نتواند فرود آرامی داشته باشد، متلاشی خواهد شد.

هر‌چه بیشتر بازی کنید و بیشتر امتیاز بگیرید، فضانوردان بیشتری را در قسمت Explorers در دسترس دارید.

نکته: اگر از آن دسته افرادی هستید که بازی‌های معمایی و پر از ماجرا را می‌پسندید سراغ این بازی نروید، این بازی بیشتر برای کسانی مناسب است که بازی‌های ساده و تکراری را می‌پسندند.

در آخر اگر جزوی از این افراد هستید در دانلود بازی شک نکنید!

Mars:Mars هم اکنون برای هر دو پلتفرم مبتنی بر سیستم عامل iOS و Android به‌صورت رایگان در دسترس است.

دیدگاه ها