دانلود اپلیکشن می‌بی‌نیم

دانلود

گیاهان در برابر زامبی ها (Plants vs Zombies)

منتشر شده در: یک سال پیش

از دستیابی زامبی‌ها به مغز خود پیشگیری کنید!

بازی گیاهان در برابر زامبی‌ها که توسط کمپانی Popcap ساخته شده است، برای انواع پلتفرم‌های اندروید، آی‌اواس، بلک بری، ویندوز فون، پلی استیشن و ایکس باکس موجود و به صورت رایگان در دسترس است.

زامبی‌ها که انسان‌های مرده‌ی از گور برخواسته هستند، در این بازی برای ادامه حیات به مغز انسان‌ها نیاز دارند و چه غذایی بهتر از مغز شما؟ البته زامبی‌های این بازی اسکلت‌های خاکستری رنگ بامزه‌ای هستند که اصلا ترسناک نیستند و در هنگام مردن دوباره نیز فقط سرشان می‌افتد و ناپدید میشوند.

زامبی‌ها در تلاشند تا به خانه‌ی شما دسترسی پیدا کنند و از مغز شما تغذیه کنند و شما نیز با استفاده از گیاهان خود باید به جنگ و مقابله با آن‌ها بروید و راهشان را برای رسیدن به خانه سد کنید. زامبی‌ها انواع بسیاری دارند، برخی بسیار راحت از میان برداشته می‌شوند، برخی سوار بر ماشین هستند، برخی با بالن از روی سر گیاهان عبور میکنند و برخی به داخل آب شنا میکنند.

برای مقابله با هر کدام از انواع زامبی‌ها گیاهان متفاوتی در اختیارتان قرار دارد.

بازی هم بصورت مرحله‌ای و هم بصورت بازی‌های مختلف تحت عنوان Mini Games وجود دارد. گرافیک جذاب و موضوع هیجان انگیز آن سبب شده تا بخواهید ساعت‌ها غرق نجات خود و خانه‌ی خود شوید.

زامبی‌ها از حیاط شما یا همان Backyard حمله می کنند و بصورت ردیفی به خانه شما نزدیک می شوند، این حملات ممکن است شب و یا روز اتفاق بیفتد و همچنین در حیاط خانه گه‌گاهی یک حوضچه نیز وجود دارد که زامبی‌های شناگر از آن عبور میکنند و به خانه شما میرسند. البته در جلوی درب ورودی نیز، چند ماشین کوچک وجود دارند که اگر در هر ردیف فقط یکبار زامبی‌ای از گیاهان عبور کرده به خانه برسد، آن را از بین ببرد و به شما در حفاظت کمک کند.

در بازی یک فروشگاه نیز وجود دارد و شما در آن فروشگاه می‌توانید وسایل و امکاناتی برای حفاظت از خانه‌ی خود را خریداری کنید. در بازی برای از بین بردن برخی از زامبی‌ها به شما سکه‌هایی داده می‌شود که آن‌ها را می‌توانید در فروشگاه خرج کنید. اگر برای خرید یک وسیله سکه کم داشتید نیز می‌توانید پول واقعی هزینه کنید و سکه‌های بیشتری داشته باشید.

این بازی که در طبقه‌بندی استراتژی قرار گرفته در میان کاربران از امتیاز بالایی برخوردار است و بنا به آمار منتشر شده در مارکت اندرویدی، گوگل پلی در حدود پانصد میلیون بار دانلود شده است.

جالب است بدانید این بازی در سال ۲۰۱۶ یکی از ۱۰ بازی برتر بوده است.

دیدگاه ها