دانلود اپلیکشن می‌بی‌نیم

دانلود

نگاهی به بهترین فیلم تبلیغاتی ۲۰۱۶ ؛ ثانیه‌های «غیر قابل رد دادن» (قسمت دوم)

مجله خبری پانوشت
برچسب ها: GEICO،   unskippable،   auto،   drive،   driving،   high،   five،   guys،   dude،   pool،   bbq،   party،   barbeque،   jump،   insurance،   cover،   claim،   deductable،   plan،   friends،   happy،   agency،   record،   file،   accident،   crash،   vehicle،   motor،   the،   for،   of،   at،   to،   great،   greatest،   crazy،   craziest،   funny،   funniest،   humor،   amazing،   awesome،   man،   ad،   advert،   advertising،   spot،   commercial،   commercials،   ads،   trailer،   movie،   scene،   you،   love،   in،   out،   top،   best،   most،   2015،   ever،   home،   video،   's،   show،   tv،   television،   film،   real،   ultimate،   event،   all،   super،   bowl،   new،   big،   brand،   fire،   burn،   Flame،   Burning،  
۴۶۲ نمایش
منتشر شده در: دو سال پیش

نگاهی به بهترین فیلم تبلیغاتی ۲۰۱۶ ؛
ثانیه‌های «غیر قابل رد دادن»
باید گفت دم آژانس تبلیغاتی مارتینی گرم، که فصل جدیدی در تاریخ تبلیغات را رقم زده است؛ یعنی زمانی که یک ویدیوی تبلیغاتی آنلاین، رتبه عالی را از بین انواع تبلیغات طی یک سال را از ، از آن خود کرده است.
جشنواره بین المللی خلاقیت کن هرساله با برگزاری جشنواره بین‌المللی خلاقیت موسوم به «Cannes Lions - شیرهای کن» به معرفی بیش از ۴۰ هزار اثر در زمینه‌های مختلف همچون تبلیغات تلویزیونی و مطبوعاتی، بازاریابی و روابط عمومی در ۲۰ دسته‌بندی مختلف می‌پردازد.
در بخش فیلم‌های خلاق جشنواره شیرهای کن در سال گذشته، فیلم تبلیغاتیGeico 'Unskippable' که توسط آژانس تبلیغاتی مارتین تولید و موفق به اخذ جایزه شده بود اخیرا به عنوان برترین فیلم تبلیغاتی سال ۲۰۱۶ نیز شناخته شده است.
اما ایده خلاقانه ویدیو‌ها چه بود؟
در فیلم تبلیغاتی مذکور که توسط آژانس تبلیغاتی مارتین تهیه شده، بیننده با چند موضوع جدا از یکدیگر مواجه است و به ترتیب خانواده‌ای را که مشغول خوردن اسپاگتی در کنار یکدیگر، دو جوان که مشغول درست کردن همبرگر و دو مدیر تجاری که در آسانسور مشغول صحبت با یکدیگر هستند را مشاهده می‌کند که در همه این سکانس‌ها بیننده با پیامی از سوی موسسه گایکو مواجه است “شما نمیتوانید این مورد را ندید بگیرید”.
صحبت‌های افراد داخل در تیزر حول محور سرمایه گذاری و به طور خلاصه اندیشیدن به یک بیمه مطمئن صورت می‌گیرد و همه آنها در خصوص اینکه چطور می‌توانند یک سرمایه گذاری مطمئن و صرفه جویی در هزینه‌ها داشته باشند با یکدیگر به صحبت میپردازند.
همزمان با پایان این پیام به جای ثابت شدن تصویر به صورت فنی، حاضرین در ویدیو همگی ثابت می‌مانند و در هر تصویری یک المان متحرک باقی می‌ماند. طنز ظریفی که که در این کار وجود دارد، با همزمانی پیامی که گوینده ویدیو منتقل می‌کند، تاثیر گذاری این ویدیو‌‌ها را تضمین کرده است.
پیام کمپین چه بود؟
آژانس تبلیغاتی مارتین در عرض ۵ ثانیه به مخاطبانش از ۱۵ دقیقه‌ای میگوید که می‌توانند ۱۵ درصد صرفه‌جویی در مخارجشان را به دنبال داشته باشد. در واقع بینندگان این ویدیو مطلع می شوند با نام نویسی در شرکت بیمه‌ای گایکو که ۱۵ دقیقه بیشتر طول نمی‌کشد، می‌توانند ۱۵ درصد از مخارجشان را بهینه‌تر خرج کنند.

دیدگاه ها