دانلود اپلیکشن می‌بی‌نیم

دانلود

تبلیغ جالب لینکلن نویگیتور با حضور متیو مک کانهی

منتشر شده در: دو سال پیش

در آخرین تبلیغ جالب و طنز آمیز خودرو فورد مدل لینکلن نویگتور (Lincoln Navigator) که به کارگردانی والی فیستر تهیه شده شاهد حضور یکی از سرشناس‌ترین بازیگران سینمای هالیوود یعنی متیو مک کانهی هستیم.
نسل نخست لینکلن‌ها در سال 1997 و بر پایه طرحی مشترک با خودروهای SUV به بازار معرفی و عرضه شد و حالا پس از گذشت چندین سال نمونه جدیدی از این خودروها توسط کمپانی فورد موتورز تولید و قرار است به زودی روانه بازار شود.
کانسپت نمونه جدید نویگیتور را با ظاهری متحول شده در نمایشگاه سال گذشته نیویورک مشاهده کردیم که گفته میشد قرار است در سال آینده عرضه شود؛ حال با توجه به تغییر سال و ورود به سال 2017، کمپانی فورد موتورز برای آماده سازی شرایط حضور و عرضه این نمونه از خودرواش دست به طراحی تبلیغ تلوزیونی زده که با آن قصد تسخیر ذهن مخاطبان را در قدم نخست دارد تا بتواند آن‌ها را برای مواجه با این خودروی رویایی آماده کند.
این تبلیغ تلوزیونی که اخیرا تولید و منتشر شده است توسط والی فیستر کارگردانی شده، فیستر که در کارنامه خود فیلمبرداری فیلم‌های بزرگی چون سه گانه بتمن و اینسپشن (Inception) را دارد در این تبلیغ کوتاه از ستاره هالیوود یعنی متیو مک کانهی هم بهره برده است.

دیدگاه ها