دانلود اپلیکشن می‌بی‌نیم

دانلود

مهم نیست کی هستید و از کجا اومدید، ما پذیرای شما هستیم، تبلیغ جدید Airbnb

۲۲۱ نمایش
منتشر شده در: یک سال پیش

ایر بی اند بی (Airbnb) در سال ۲۰۰۸ و در ابتدا توسط دو نفر در سانفرانسیسکو و با هدف اقامت مسافران در خانه‌های افراد در سراسر جهان آغاز به کار کرد در حال حاضر به عنوان یکی از موفق‌ترین استارتاپ‌های حال حاضر دنیا از آن یاد می‌شود. گفته می‌شود در حال حاضر به میزان ۲ میلیون خانه در ۳۳ هزار شهر دنیا در این وب‌سایت به طور رسمی به ثبت رسیده است. همانطور که پیش‌تر عنوان شده بود وب‌سایت Airbnb با در نظر گرفتن هزینه‌های گران هتل‌ها برای کسانی که قصد دارند سفر ارزان‌تر و اقتصادی‌تری داشته باشند و یا تمایل دارند با فرهنگ مردم هر منطقه به طور مستقیم آشنا شوند و وارد زندگی‌شان شوند این امکان را فراهم کرده تا بتوانند در خانه‌های میزبان‌ها که به میزان ۲ میلیون خانه در ۳۳ هزار شهر در قالب ۱۹۱ کشور به ثبت رسیده اقامت داشته باشند.
پس از تصویب و اجرایی شدن قانون منع صدور روادید به اتباع شش کشور مسلمان از جمله ایران که به دستور رئیس جمهور ایالت متحده صورت گرفت کمپانی‌های زیادی نسبت به این تصمیم دونالد ترامپ اعتراض کردند و هرکدام در پیام‌هایی جداگانه اعتراض‌های خودشان را اعلام کردند.
حال در آخرین واکنش صورت گرفته از سوی کمپانی ایر بی اند بی آنها با ارسال یک ویدیو تبلیغاتی در مسابقات سوپربول مجددا اعتراض خودشان را به شکل خلاقانه‌تری نشان دادند، در ویدیویی که ایر بی اند بی تولید و منتشر کرده آن‌ها شعار «ما پذیرای شما هستیم یا ما شما را میپذیریم» را برگزیدند و اعلام می‌کنند: «مهم نیست کی هستید، مهم نیست از کجا اومدید، مهم نیست به چی علاقه دارید، جهان با حضور شما زیباست، ما پذیرای شما هستیم»

دیدگاه ها