دانلود اپلیکشن می‌بی‌نیم

دانلود

به دنیای بررسی ویژگیهای بازی وارکرفت خوش آمدید

۴۳۰ نمایش
منتشر شده در: دو سال پیش

در این ویدئو توضیح خواهم داد که گزینه wow token چیست و چگونه میتوانید آنرا در ازای طلا با زمان بازی و یا battle.net balance مبادله کنید.
Wow token یک آیتم داخل بازی است که به بازیکنان اجازه مبادله ایمن و راحت طلا با یکدیگر را میدهد.
شما حتی میتوانید با پول واقعی هم wow token بخرید و آنرا با بازیکنان دیگر به ازای طلا مبادله کنید. در بخش Auction house وقتی یک آیتم فروخته شود، soulbound می‌شود و بازیکنی که آن‌را خریده می‌تواند آنرا با زمان بازی یا battle.net balance بازخرید کند.
برای خریدن wowtoken به ازای پول باید وارد حساب Warcraft شوید، بعد گزینه wow token را در فروشگاه داخل بازی پیدا کنید. وقتی آن‌را بخرید در لیست دارائی‌های‌تان قابل مشاهده خواهد بود.
در نزدیک‌ترین Auction house در پایین گزینه Auction را انتخاب کنید و wow tokenرا به سمت لیست دارائی‌های‌تان بکشید.
صفحه Auction house بطور اتوماتیک به گزینه مخصوص فروش wow token تغییر پیدا می‌کند و شما می‌توانید مقدار طلای دریافتی برای فروش آن‌را بعلاوه تخمین این‌که چقدر طول می‌کشد تا بفروش برسد را ببینید.
بعد از این‌که تآیید کردید که آیتم wow token خود را برای فروش گذاشته‌اید تضمین می‌شود که آن مقدار طلا بدست‌تان خواهد رسید. دیر و زود دارد اما سوخت و سوز ندارد و در نهایت مبلغ بدست‌تان خواهد رسید. بهمحض فروش آیتم و فرستادن طلا شما در ایمیل‌تان نامه‌ای دریافت می‌کنید. اگر علاقمند به مبادله زمان بازی یا battle.net balance درون بازی باشید، باید به گزینه browse در Auction house بروید و در انتهای لیست بر روی wow token کلیک کنید. سپس لیست قیمت فعلی بازار wow token و گزینه مربوط به خرید آنرا میبینید. پس از این‌که آنرا خریدید، فقط باید آنرا از اینباکس‌تان بگیرید و آیتم آنرا وارد لیست دارائی‌های‌تان کنید، بعد می‌توانید انتخاب کنید که آن‌را با زمان بازی یا battle.net balance مبادله کنید.
اگر حساب کاربری‌تان در حال حاضر غیر فعال شده است، این راه حل وجود دارد که یک wow token بطور مستقیم از صفحه انتخاب شخصیت‌ها برای زمان بازی بخرید.
wow token یک گزینه ساده و مطمئن برای بازیکنانی است که می‌خواهند طلای اضافی از بقیه بازیکنان بخرند یا می‌خواهند با wow subscription حیوان یا محصولات دیگری را با استفاده از طلا بخرند.
اطلاعات بیشتر را از صفحه رسمی world of Warcraft.com می‌توانید بهدست آورید.

دیدگاه ها