دانلود اپلیکشن می‌بی‌نیم

دانلود

رونمایی خودروی قدرتمند پورشه پانامرا 2018

مجله خبری پانوشت
برچسب ها: car،   cars،   cars & technology،   interior،   exterior،   review،   0 - 60،   test drive،   new car،   porsche،   panamera،   turbo s،   hybrid،   e-hybrid،   luxury cars،   top 5 cars،   top 10 cars،   top 5 luxury cars،  
۵۹۴ نمایش
منتشر شده در: دو سال پیش

قدرتمند‌ترین نمونه پانامرای شرکت پورشه در نمایشگاه خودرو ژنو رونمایی می‌شود؛ پورشه این خودرو را با رعایت استراتژی سبز شرکت به‌صورت دوگانه‌سوز ارائه می‌کند.

پورشه پانامرای 2018 توربو اس-ای ترکیبی از قدرت 680 اسب بخار و انتقال قدرت 626 پوند-فوت است که با ویژگی موتور 4.0 لیتر و 550 اسب بخار هشت سیلندر و یک موتور الکتریکی 136 اسب بخار به یکی از شگفت‌انگیزترین خودروهای سال ۲۰۱۸ بدل شده است. این خودرو همچنین با داشتن باتری 14.1 کیلووات لیتیوم یونی می‌تواند حدود 31 مایل فقط با برق سفر کند و انتقال قدرت بالای این خودروی دوگانه سوز اجازه حرکت از 60 مایل در ساعت تا 192 مایل در ساعت را در 3.2 ثانیه فراهم می‌کند.

این خودرو دارای گیربکس دوکلاچ هشت دنده‌ای PDK و قابلیت انتقال گشتاوری نیروی محرکه تولید شده موتور بر روی چهار چرخ است. باتری آن نیز درطول 12 ساعت با یک سوکت 120 ولت 10 آمپر شارژ می‌شود که این زمان با استفاده از یک سوکت 240 ولت 40 آمپر سه ساعت کمتر هم خواهد شد.شاید این اعداد و ارقام کمی افسانه‌ای به‌نظر برسند اما گویا این غول دوگانه‌سوز می‌تواند تمام این قابلیت‌ها را ثابت کند. در عین حال این خودرو تمام ویژگی‌های لوکس اخیر شرکت پورشه را در خود دارد، ویژگی‌هایی نظیر صفحه لمسی 12.3 اینچی با سیستم مدیریت ارتباط پورشه، سیستم تعلیق بادی، ترمزهای کامپوزیت سرامیک، پکیج کرونو اسپرت و بوردار گشتاور پورشه پلاس از دیگر ویژگی‌های این نمونه جدید پورشه هستند.

نمونه دوگانه‌سوز با فاصله محور چرخ استاندارد 185،450 دلار و دو محورچرخ اجرایی 195،850 دلار قیمت گذاری شده است، ولی فروشندگان خودرو باید تا پایان سال برای عرضه این نمونه قدرتمند منتظر بمانند.

دیدگاه ها